Mieszkania Wrocław

informacje o nieruchomościach we Wrocławiu & aranżacji kuchni i jadalni

This Post has no Post Title

Możliwość komentowania została wyłączona

Arenda – wycena mieszkań, rzeczoznawca majątkowy Wrocław

Arenda – wycena mieszkań, rzeczoznawca majątkowy Wrocław
Prezesa Nazwa: Arenda – wycena mieszkań, rzeczoznawca majątkowy Wrocław
Prezesa Kategoria:
Prezesa Opis:

Firma Arenda od 2007 roku oferuje Państwu profesjonalną i rzetelną wycenę nieruchomości. Nasze usługi realizujemy terminowo, rzetelnie i bardzo dokładnie. Zajmujemy się wyceną wszystkich nieruchomości: prywatnych oraz użytkowanych komercyjnie. Nie ma znaczenia, czy jest to dom, mieszkanie, działka budowlana, obiekt handlowy czy też przemysłowy. Każdy budynek i posiadłość znajdują się w zasięgu oferowanych przez nas usług.

Działamy gównie we Wrocławiu, ale również obejmujemy zasięgiem działania powiaty: trzebnicki, oleśnicki, średzki, milicki, świdnicki oraz wołowski. Wykonujemy na Państwa życzenie kompleksowe operaty szacunkowe i specjalistyczne ekspertyzy, które zawierają dokładny opis nieruchomości. Arenda świadczy również usługę rzeczoznawstwa majątkowego. Wszystkie informacje zamieszczone w raporcie o stanie nieruchomości czy operacie szacunkowym są poufne i nie są nigdzie udostępniane. Przestrzegamy etyki zawodowej i respektujemy przepisy prawa.

Arenda profesjonalnie wyceni każdą nieruchomość, dostarczy na czas wszystkie zlecone z wyceny dokumenty, zawierające wnioski sporządzone zrozumiałym językiem, wolnym od prawniczego żargonu. Wszystko to w trosce o Państwa komfort i zadowolenie ze świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy owocną współpracę.

Prezesa Telefon: 501170401
Prezesa Siedziba: ul. Żywiecka 5a 54-031 Wrocław
Prezesa REGON: 021352010
Prezesa NIP: 9161255158
  • Posted in