MieszkaniaWroclaw.pl

informacje o nieruchomościach we Wrocławiu & aranżacji kuchni i jadalni

This Post has no Post Title

Możliwość komentowania została wyłączona

Stachura Wrocław. Specjaliści od remontów

Stachura Wrocław. Specjaliści od remontów

Dzisiaj każdy projektant wnętrz stoi przed nie lada zadaniem, by tak urozmaicić przestrzenie swemu klientowi, żeby faktycznie zaskakiwały pionierskimi rozwiązaniami, specyficznym nastrojem bądź niebywałą funkcjonalnością przestrzeni. Każdy architekt wnętrz powinien podjąć konwersację ze swoim zleceniodawcą, która pomoże ustalić, jakie są główne cele zmian, co powinno się przerobić, co można uzyskać i jakimi sumptami. Stąd bezproblemowa kooperacja z obu stron jest istotna. Projektowanie wnętrz to kreatywne zajęcie dla fachowców i jednocześnie pasjonatów w tej dziedzinie. Dostarcza tak dużą liczbę opcji razem z obszernym asortymentem, dzięki któremu każda aranżacja wnętrz będzie właściwa i spełniająca wizje zleceniodawcy.

Usługi budowlane Remigiusz Stachura to marka ceniona oferująca szeroki wachlarz specjalistycznych usług. Zajmuje się ona budowa różnych obiektów (na przykład punktów sklepowych w sieciach handlowych bądź biur) pod klucz. Dodatkowo wykonujemy kompleksowy remont dowolnego pomieszczenia. Nasza firma trudni się także wieloma pracami remontowo-wykończeniowymi – malowaniem, instalowaniem mebli, wykonywaniem instalacji, kładzeniem, perfekcyjnym kładzeniem gładzi, posadzki, i tym podobnymi pracami.

ez względu na teren, który wymaga budowy od zera, remontów czy wykończenia, firma Stachura gotowa jest wykonać zlecenie. Przyjmuje bowiem zlecenia związane zarazem z obiektami handlowymi, obiektami użyteczności publicznej, biurami jak również i prywatnymi domami. Każdą z prac firma może rozpocząć od przygotowania planu ustalonego z Klientem. Przed podjęciem ostatecznej decyzji klienci z Wrocławia mogą liczyć także na wycenę całych prac jak również i specjalistyczną pomoc w wyborze materiałów budowlanych.

Firma Usług Budowlanych Remigiusz Stachura to uznana firma remontowa oferująca usługi na polskim rynku już od dłuższego czasu. Posiada referencje od takich zleceniodawców jak TK International Service, czy też „Studio Z” Adama Zabłockiego. Z całą pewnością dzięki, wieloletniej pracy, może legitymować się sporym doświadczeniem pozyskanym w trakcie realizacji różnych zadań. Pozwala ono na realizację wszystkich zleceń na najwyższym poziomie.

507973006
ul. Budziszyńska 84/9 54-436 Wrocław
020435248
8941814615
  • Stachura Wrocław. Specjaliści od remontów
  • Stachura Wrocław. Specjaliści od remontów
  • Stachura Wrocław. Specjaliści od remontów
  • Stachura Wrocław. Specjaliści od remontów
  • Stachura Wrocław. Specjaliści od remontów
  • Stachura Wrocław. Specjaliści od remontów
  • Posted in